А ви приглядаєтесь до реклами?

Ось так відбувається процес монтажу свіжого банера на фасаді ТРЦ «Велес».

Сотні людей щодня бачать яскраві вивіски та білборди, але мало хто знає, скільки спеціалістів, техніки, сил, часу та грошей займає процес їх створення. Уявіть, якби рекламних носіїв не існувало би зовсім. Світ став би пустим та нецікавим.

Задумайтесь, у приміщенні «Велеса» розміщується близько 120 магазинів. Усі вони працюють на користь мешканців Франківська, адже задовільняють вашу потребність в різноманітних речах та послугах.

Реклама для них це дієвий спосіб інформувати про себе велику кількість людей, це їхнє обличчя. Тому власники торгівельних точок вкладають в неї чималі гроші і звичайно свою душу!

Саме так відбулося і цього разу. Магазин «Килимовий ярмарок», що на 2 поверсі нашого торгово-розважального центру, проводить масштабне прибирання та забажав освіжити і макет на своєму борді.

Декілька днів тому дизайнер розробив новий макет – чіткий та лаконічний, легкий для сприйняття клієнтами. Менеджер передав макет у рекламний відділ «Велесу». Звідти, після затвердження директором, він «полетів» до друкарні. Де вже за кілька годин був втілений на банерній тканині. І це тільки середина його шляху.

Сьогодні з самого ранку охорона торгового-центру огородила ділянку навколо запланованого монтажу. Після чого приїхала вишка та бригада спеціалістів з зовнішньої реклами. Під наглядом замовника за лічені хвилини був демонтований старий та натягнуто новий банер!

Такий плинний та приємний процес. Приємний тому, що все це робиться на користь вам.

P.S.: До інформації. На фасаді ТРЦ «Велес» розташовано більше 20  білбордів, 15 вивісок та декілька брандмауерів. На прилеглій ділянці – сіті-лайти, штендери, вказівники.  А щодо серцевини торгівельного центру, то, щоб перелічити усі рекламні носіїї, не вистачить і дня! Їх близько тисячі!

А ви приглядаєтесь до реклами?