Торгово-розважальний центр “Велес” реалізував унікальний в Івано-Франківську модний проект “Я-бренд”. Його героями стали цікаві особистості, які розвивають різні сфери діяльності в місті.

Це громадські діячі, медійні персони, фотографи, спортсмени, представники сфери моди, краси та здоров’я. Вони не бояться робити впевнені кроки до саморозвитку на користь суспільству та надихають інших.

В рамках проекту був створений іміджевий фото-календар на 2019 рік. Для його сторінок героям підібрали влучні та стильні образи.

Підкреслити індивідуальність кожного допомогли бренди від магазинів одягу та взуття торгового центру “Велес”. Це: Andre Tan, MickleanN, Standard, Оптика ЛюксорBrand House Elite, Climber, Zosia, Koton, G BOUTIQUE, EXOTIQUE, Rubin та зоомагазин Брідер. Зафіксувати ці образи допомогла фешн-фотограф Юлия Яницкая.

Фаворитами глядацьких симпатій за результатами голосування в соціальних мережах стали: Alina Binevska, Дарія Марущак та Світлана Вакарчук (Svetlana Vakarchuk). Зізнаються: перемога й справді була неочікуваною.

А от брендовими обличчями @ТРЦ “Велес” на 2019 рік, стала яскрава подружня пара акторів театру та кіно – Юрій Вихованець та Ірина Вихованець, які й потрапили на обкладинку календаря.

Фотозвіт урочистого фіналу проекту на сторінці ТРЦ “Велес” – ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!

Акції

Весняний Sale продовжено до 15.06.2023

Весняний Sale продовжено до 15.06.2023 У…

Знижка -40% на всі килими

Знижка -40% на всі килими у магазині…

Знижки від -50% до -70% в магазині “CLIMBER”!

Тотальні знижки!!! Знижки від -50%…

АКЦІЮ ПОДОВЖЕНО У МАГАЗИНІ MEGASPORT

АКЦІЮ ПОДОВЖЕНО ДО 14.06.23 Шопінг став…

Гарним діткам- гарний зір! “Оптика люксор”

До міжнародного Дня захисту дітей…