Торгово-розважальний центр “Велес” реалізував унікальний в Івано-Франківську модний проект “Я-бренд”. Його героями стали цікаві особистості, які розвивають різні сфери діяльності в місті.

Це громадські діячі, медійні персони, фотографи, спортсмени, представники сфери моди, краси та здоров’я. Вони не бояться робити впевнені кроки до саморозвитку на користь суспільству та надихають інших.

В рамках проекту був створений іміджевий фото-календар на 2019 рік. Для його сторінок героям підібрали влучні та стильні образи.

Підкреслити індивідуальність кожного допомогли бренди від магазинів одягу та взуття торгового центру “Велес”. Це: Andre Tan, MickleanN, Standard, Оптика ЛюксорBrand House Elite, Climber, Zosia, Koton, G BOUTIQUE, EXOTIQUE, Rubin та зоомагазин Брідер. Зафіксувати ці образи допомогла фешн-фотограф Юлия Яницкая.

Фаворитами глядацьких симпатій за результатами голосування в соціальних мережах стали: Alina Binevska, Дарія Марущак та Світлана Вакарчук (Svetlana Vakarchuk). Зізнаються: перемога й справді була неочікуваною.

А от брендовими обличчями @ТРЦ “Велес” на 2019 рік, стала яскрава подружня пара акторів театру та кіно – Юрій Вихованець та Ірина Вихованець, які й потрапили на обкладинку календаря.

Фотозвіт урочистого фіналу проекту на сторінці ТРЦ “Велес” – ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!

Акції

Фінальний розпродаж в магазині “Staff”!

Знижки до -40%! До -31% знижки на толстовки! До…

Дитячий майстер-клас у стилі “Гаррі Поттера”: фотозвіт

Відбувся дитячий майстер-клас за…

Розклад сеансів “КіноБум” – 26.01 – 01.02

Розклад сеансів “КіноБум” – 26.01…

В магазині “ЗнаХідКа” АКЦІЯ! 1=2!

В магазині "ЗнаХідКа" АКЦІЯ! 1=2 Придбайте…