Торгово-розважальний центр “Велес” реалізував унікальний в Івано-Франківську модний проект “Я-бренд”. Його героями стали цікаві особистості, які розвивають різні сфери діяльності в місті.

Це громадські діячі, медійні персони, фотографи, спортсмени, представники сфери моди, краси та здоров’я. Вони не бояться робити впевнені кроки до саморозвитку на користь суспільству та надихають інших.

В рамках проекту був створений іміджевий фото-календар на 2019 рік. Для його сторінок героям підібрали влучні та стильні образи.

Підкреслити індивідуальність кожного допомогли бренди від магазинів одягу та взуття торгового центру “Велес”. Це: Andre Tan, MickleanN, Standard, Оптика ЛюксорBrand House Elite, Climber, Zosia, Koton, G BOUTIQUE, EXOTIQUE, Rubin та зоомагазин Брідер. Зафіксувати ці образи допомогла фешн-фотограф Юлия Яницкая.

Фаворитами глядацьких симпатій за результатами голосування в соціальних мережах стали: Alina Binevska, Дарія Марущак та Світлана Вакарчук (Svetlana Vakarchuk). Зізнаються: перемога й справді була неочікуваною.

А от брендовими обличчями @ТРЦ “Велес” на 2019 рік, стала яскрава подружня пара акторів театру та кіно – Юрій Вихованець та Ірина Вихованець, які й потрапили на обкладинку календаря.

Фотозвіт урочистого фіналу проекту на сторінці ТРЦ “Велес” – ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!

Акції

Розклад сеансів “КіноБум” – 29.09 -05.10

Розклад сеансів “КіноБум” – 29.09…

ЗНИЖКА -10% на ВСЕ взуття в магазині “ЗнаХідКа”!!!

В ТРЦ "Велес" відкрився новий магазин…

МІЖСЕЗОННИЙ РОЗПРОДАЖ ДО -70% У МАГАЗИНІ “KLEO”!

Оголошується глобальний міжсезонний…

В “GIULIA” нові кольори неймовірно спокусливої колекції із шовку.

В "GIULIA" нові кольори неймовірно спокусливої…