Знайомтеся, це Катя Жураківська – шопер-стиліст проекту «BEFORE & AFTER» від ТРЦ “Велес”.

Саме в її надійні руки потраплять фіналістки кастингу. Катя допоможе жінкам розібратись у власному стилі та іміджі, підкреслить переваги кожної, розкриє природний шарм і чарівність наших учасниць. Крім того, Катя буде підбирати переможницям повсякденний та вечірній образи у магазинах ТРЦ «Велес».

Катя Жураківська – персональний шопер-стиліст, пройшла навчання у Школі Шопера «Sweet Jumble» та школі Анни Орловської «Stilissima. Стиль без границь».
Катя постійно практикує та вдосконалює себе на курсах, майстер-класах та вебінарах, читає багато спеціальної літератури.
Автор статей і ведуча майстер-класів зі стилю, спікер жіночого фестивалю АНІМА. До того ж вона професійний візажист, дипломований психолог, щаслива жінка і мама.

«Якщо хочете змінити зовнішній образ та спосіб життя, стан душі – запитайте мене! Я знаю, як це зробити правильно та ефектно. Залиште клопоти і рутину, перезавантажте своє життя! Відчуйте себе красивою!» – каже Катя і чекає нових реєстрацій до нашого проекту «BEFORE & AFTER».

Заповнити анкету для участі в он-лайн кастингу можна за посиланням –http://bit.ly/2DxMQ65

Удачі!

Акції

АКЦІЯ! -30% на відвідування VR-актраціону в “DTECH”!

Кожного вівторка акція для внутрішньо…

МІЖСЕЗОННІ ЗНИЖКИ в магазині “LC Waikiki”!!!

МІЖСЕЗОННІ ЗНИЖКИ в магазині "LC Waikiki"!!! Знижки…

Розклад сеансів “КіноБум” – 29.09 -05.10

Розклад сеансів “КіноБум” – 29.09…

ЗНИЖКА -10% на ВСЕ взуття в магазині “ЗнаХідКа”!!!

В ТРЦ "Велес" відкрився новий магазин…

МІЖСЕЗОННИЙ РОЗПРОДАЖ ДО -70% У МАГАЗИНІ “KLEO”!

Оголошується глобальний міжсезонний…