• Магазин "KLEO"

Стильно. Красиво. Комфортно. Для мене.
Kleo – істинна любов і довіра численних прихильниць в різних країнах світу. Ідейним натхненником європейського бренду білизни Kleo, з 1994 року, є українська компанія «Yanser Group» – лідер на ринку України з продажу білизни та панчох, а виробничі потужності розміщені на європейських фабриках в Україні, Латвії, Болгарії та Польщі.

Спільні розробки з дизайнерами Італії та Франції дають нам змогу створювати свій неповторний стиль, який високо цінують наші прихильниці. Вони змінюватися, створюючи свій особливий образ: грайливий, яскравий, привабливий …

Kleo – це поєднання сучасних модних тенденцій і національних уподобань, які втілені в щось більше, ніж красивий жіночий аксесуар. Кожна лінія білизни, як окремий образ, позитивну енергію якого, жінка відчуває кожен день.

Дизайн на основі вишуканих європейських матеріалів та аксесуарів створює особливий настрій, а різноманітні конструктивні рішення підкреслюють спокусливі форми і моделюють ідеальний силует. Зручна посадка, адаптована під особливості фігури східно-європейської жінки, гарантує своїм власницям щоденну впевненість і комфорт.