• Магазин "Ябко"

Ябко — українська мережа магазинів оригінальної техніки Apple Ми розпочали свій шлях на українському ринку ще в далекому 2014-му році.

За такий тривалий час нам вдалось сформувати команду професійних продавців-консультантів та висококласних сервісних інженерів. А також круту ком’юніті постійних клієнтів та партнерів. Ми цінуємо вашу довіру, тому завжди готові допомогти, надати консультацію чи пораду щодо покупки.

Клієнти — це перш за все наші друзі. І, як відомо, для друзів лише все найкраще! Чому саме Ябко? Купувати техніку та аксесуари в Ябко — максимально просто, вигідно, зручно та безпечно. У нас тисячі задоволених клієнтів по всій Україні та безліч відгуків на різних платформах. Ми гарантуємо висококласний рівень обслуговування та лише позитивні емоції від покупок.

Усе, що ви бачите на полицях наших магазинів та у каталозі сайту — гарантовано 100% оригінальний якісний продукт Apple. Якщо вам треба придбати, обміняти, відремонтувати, доповнити аксесуарами будь-що із техніки Епл — вам до нас!

Ябко — це ідеальне місце, де ви завжди можете придбати:
— Флагманські смартфони iPhone.
— Професійні планшети iPad.
— Потужні ноутбуки MacBook. — Розумні годинники Apple Watch.
— Безпровідні навушники AirPods.
— Оригінальні аксесуари від Apple. Ми знайдемо для вас саме ту бажану модель з потрібним кольором, обсягом пам’яті за вигідною вартістю та з офіційною гарантією на техніку Епл. Для вашого комфорту і безпеки
— Одразу «запакуємо» обновку в оригінальний Silicone Case, поклеїмо захисне скло або плівку, підберемо павербанк. Все для абсолютної впевненості у тому, що ви отримаєте задоволення від техніки Apple на всі 100%.

10:00-20:00