Знайомтесь, перша півфіналістка проекту “BEFORE&AFTER” Мар’яна Лебеда. Мар’яні – 25 років, хореограф студії танцю «Мама Міа», дружина і мама двох чарівних донечок.

Наша героїня – доброзичлива, цілеспрямована, енергійна, яскрава, емоційна і з почуттям гумору. В її гардеробі переважають чорні, сірі і червоні кольори. Вона, здебільшого, надає перевагу зручному одягу і майже не носить суконь.

Тип фігури у Мар’яни – перевернутий трикутник (широкі плечі, вузький таз).
Працюючи над образом Мар’яни ми намагались зробити її більш жіночною, підкреслити риси характеру, її енергійність і драйв.

Образ 1. Повсякденний.
В магазині “a.Tan” вибрали голубу в горошок сукню трапецієвидної форми, яке візуально зменшує плечі і додає об’єму нижній частині тіла. Куртка косуха з деніму насиченого синього кольору (Андре Тан) також візуально робить плечі вузчими.

Образ доповнили черевички на зручному каблуку нейтрального сірого кольору від магазину “Sandalino”, що візуально зробило фігуру стрункішою.
А яскрава сумочка зробила образ завершеним.
Даний лук для яскравої і цілеспрямованої особистості, як Мар’яна.

Образ 2. Вечірній.
Обрали для вечірнього образу жовту сукню від магазину “”Zosia”. Cилует сукні з баскою підкреслив талію, додав об’єм в бедрах, врівноважив плечі з бедрами. Довжина сукні зробила фігуру стрункішою і візуально додала зросту. А жовтий колір підкреслив характер Мар’яни – позитив, енергія, молодість, щастя, життєрадісність, яскравість. Крім того цей колір є актуальним в рік жовтої собаки.

Команда проекту:
– шопер-стиліст Катя Жураківська,
– візажист Olga Satin,
– стиліст по зачіскам Оксана Яницкая (Oksana Yanitskaya),
– манікюр Альона Холодович,
– нарощення вій – студія FLUFFY LOOK,
– фотограф Юлия Яницкая,
– автор проекту Ольга Барило (Olga Barilo).

Магазини одягу:
«A.Tan by Andre Tan» (2 поверх ТРЦ «Велес»),

«Zosia» ,

магазин взуття «Sandalino» ,

дизайн-студія Самоцвіти – прикраси з каміння.