Знайомтесь, це Іванна Варишко – друга учасниця рубрики #ПорадиСтилістаВелес та . З допомогою стиліста @liudmylasavliak вона підібрала собі в магазинах ТРЦ «Велес» два образи: світський та повсякденний.

Іванка – засновниця кондитерської студії @viva_cake_if. Любов до експериментів, цікавих смаків та поєднань привела її у кондитерську справу. Завдяки своєму авантюризму погодилася прийняти участь в проекті “Велесу”. Результатом залишилася задоволена на 100%.Каже, що шопінг з стилістом – це не тільки вдалий підбір гардеробу, а ще й гарантовано позитивний настрій.

Іванна розповіла, що вона любить романтику та драму в образах, але в повсякденному житті надає перевагу зручним джинсам.

образ
Чи не нагадує вам наша учасниця акторку Діту фон Тіз? В їх зовнішності є трохи драми і саме це ми підкреслили червоною сукнею з розрізом від ANDRE TAN @a.tan.if – 1999 UAH.

Шовковий корсет гарно підкреслив талію та підсилив ефект драматизму. Такі корсети можна одягати з сорочками, водолазками чи навіть поверх жакету. Корсет – ANDRE TAN @a.tan.if 1399 UAH.

Трендова мініатюрна сумочка – вишенька на цьому «тістечку». ZOSIA @zosia_onlinestore  795 UAH.

Образ доповнили туфлі човники з цікавим вирізом, який робить ніжку ще більш витонченою.
DeMARK @_de_mark_  2160 UAH.

образ
Другий образ більш практичний, але не менш романтичний. Комбінезон зі штанами кюлотами та футболкою від магазину СКАНДАЛ 1100 UAH.

Такий фасон комбінезону виділив талію. Щоб урівноважити верх і низ можна одягнути блузу з пишними рукавами – так ви створите ефект пісочного годинника.

Кулон з турмаліном від FURSA FASHION @fursa_fashion_ 379 UAH.

Шкіряні босоніжки з загостреним носиком візуально додали зросту Іванці. DeMARK @_de_mark_  2339 UAH.

Солідності додала структурована сумка з магазину EXOTIQUE 1150 UAH.

Слідкуйте за нами. Попереду ще одна учасниця. В кінці місяця буде голосування за найцікавіше перевтілення. Переможниця конкурсу отримає сертифікат номіналом 1000 UAH , який можна використати під час шопінгу в магазинах одягу та взуття ТРЦ «Велес».