• Банк "Приват Банк"

Приват БанкКожен третій житель України – клієнт ПриватБанку. І це не дивно, адже регіональна мережа відділень складає 3390 віддідлень по всій Україні, з них 86 на території міста та області. Одне з таких відділень розташоване в ТРЦ “Велес”. До послуг клієнтів також 3 термінали самообслуговування та банкомат. У відділенні для фізичних осіб надаються широкий спектр послуг: оформлення пластикових карток, оплата комунальних послуг, валютообмінні операції. Також клієнти мають можливість відправити чи отримати грошові перекази, скориставшись на вибір десятьма популярними системами готівкою чи на картку. Швидко та вигідно відвідувачі банку можуть оформити депозит за привабливими ставками та отримати особливу пропозицію – “Депозит Плюс”: додаткові 2% до вкладу у будь-якій валюті.
Тільки в ПриватБанку можна оформити пластикову картку дитині, придбати квиток на потяг, автобус чи літак не лише по Україні, але й за кордон.
Відділення ПриватБанку працює за зручним графіком для клієнтів. Якщо Вам потрібно постійно оплачувати рахунки, скористайтеся чудовою послугою «Регулярні платежі», завдяки якій банк буде автоматично списувати з Вашого рахунку потрібну суму.
Для корпоративних клієнтів відділення пропонує послуги миттєвого відкриття рахунку, проведення платежів, обслуговування корпоративних карток і зарплатних проектів та ін. Також цікава та корисна новинка: гарантовані платежі – це платежі, які виставляються покупцем на адресу постачальника, з датою виконання в майбутньому , своєчасність оплати яких постачальнику гарантує банк.

Графік роботи09:00-18:00
Вихідні: субота, неділя
Номер телефона3700 (цілодобово, безкоштовно для дзвінків з мобільного)
e-mailmykhailo.kinash@gmail.com
Сайтhttp://www.pb.ua