26 серпня ми разом з вами та Сімейний Фітнес Клуб “Анастасія” екстремально наздоганяли літо під час акції «Перегони на підборах» .

Шукайте та позначайте себе у детальному  фотозвіті на сторінці ТРЦ “Велес” у Фейсбуці.

Участь взяли 30 дівчат та один сміливий юнак. На швидкість вони долали дистанцію в 30 метрів на підборах від 9 до 15 сантиметрів.

Переможницею з показником 7:80 секунди стала Інна Петричак. За що і отримала супер-приз – безкоштовний тур до Туреччини від організаторів акції: ТРЦ “Велес” та Туристична Фірма Еней.

Друге та третє місця посіли  Христина Остап’юк та Аліна Кудловська.

Також в десятку найшвидших модниць та модників увійшли: Тетяна Попик, Наталія Пасічна, Юлія Яницька, Олександр Сліпенчук, Мар’яна Каценяк, Віра Дергун та Наталія Лень.

Учасники отримали щедрі подарунки від: взуттєвих магазинів Respect та Sandalino – Мережа магазинів взуття для всієї родини, бутіків «Madok» та “CLIMBER”, оптики «Люксор», Кінотеатр “КіноБум”, кав’ярні «HOT CAFE», віртуальних атракціонів DTech (7D кіно та 7d куб) та ПП “Гідротехніка”.

Показники забігу фіксували на секундоміри сертифіковані інструктори Сімейний Фітнес Клуб Анастасія під керівництвом Анастасия Андреевна Абалмасова . Також вони розважали запальними танцями усіх глядачів акції, яких зібралося чимало.

Завдяки ТРЦ «Велес» акція «Перегони на підборах» стане щорічною і проводитиметься в останній місяць літа.

За гарний настрій дякуємо ведучому Slavik Zarovetsky.
За фото дякуємо Станіслав Бахталовський (Stanislav Bakhtalovskyi)