Розклад фільмів “КіноБум” – 14.07-20.07

Розклад фільмів “КіноБум” – 14.07-20.07

Кінотеатр “КіноБум”, 3 поверх ТРЦ “Велес”.
Світові довгоочікувані прем’єри!

“Ведмедики: Назад на Землю” (анімація, сімейний, пригоди) – Ведмеді-брати Браяр та Брамбл живуть у лісі. Останнім часом найбільший їхній клопіт – збирання та сортування сміття. Серед різного непотребу, що розкиданий по лісу, Брамбл знайшов ні на що не схожий предмет. Ця загадкова річ – один з уламків космічного корабля. Єдиний вцілілий прибулець виглядає як розумне котеня та має шість вух. Котеня шукає на Землі загублену цивілізацію, дуже розвинену та високотехнологічну. Браяр та Брамбл разом із прибульцем вирушають на пошуки.

“Загублене місто” (пригоди, комедія) – Талановита та успішна письменниця Лоретта Сейдж спеціалізується на жіночих романах. Окрім кохання, на вигаданих нею персонажів зазвичай чекають екзотичні подорожі та карколомні пригоди. Лоретта страшенно не любить бути у центрі уваги, але промотур нової книги змушує її показатися на людях. Цього разу її роман про пошуки загубленого міста та скарбів. Ексцентричний багатій Фейрфакс повірив кожному написаному слову. Він викрадає письменницю аби та показала шлях до омріяних багатств. Красень-модель Алан, який зазвичай прикрашає обкладинки Лореттиних книг, вирушає на порятунок.

“Найгірша людина у світі” (комедія, драма, романтика) – Розумна та непосидюча Джулі ніяк не може визначитися – що ж далі робити зі своїм життям. Колись вона вчилась у медичній школі. Її інтереси постійно змінювались, тож вона кілька разів міняла спеціалізацію, аж поки зовсім не покинула навчання. Потім вона вчилася на фотографа і зустріла Акселя. Старший за неї, успішний та врівноважений – він міг би стати чудовою парою. Однак різниця в віці далася взнаки. Джулі захопилася Ейвіндом. Невдовзі їй виповниться 30, а вона так досі і не знає: яке із прийнятих нею рішень правильне.