Тетяна Мартинюк – ще одна півфіналістка проекту «BEFORE & AFTER» від ТРЦ “Велес”.
Вона працює секретарем в Івано-Франківському РЕМ, 32 роки, мама двох чудових діток. Щира, комунікабельна, яскрава, ніжна, жіночна, несподівана і сексуальна. Любить рок і театр.
У Тетяни пропорційна фігура – стрункий «пісочний годинник» і зріст 168см, тому їй підходять практично будь-які фасони і моделі одягу, які підкреслюють її тонку талію.

Образ 1. Повсякденний.
За допомогою одягу від магазину “A.Tan” ми створили яскравий, стильний і динамічний образ, який підкреслив комунікабельність, її відкритість світові, рухливість, ніжну і романтичну натуру.
Завершили образ чудові білі кеди від «Sandаlino» і яскраві аксесуари додали родзинки. Даний образ підходить їй не лише для зустрічі з друзями, але й для прогулянки з дітьми.

Образ 2. Вечірній.
Для вечірнього образу ми обрали чорний костюм від магазину «Zosia». Оксамитова тканина додала розкоші, царственості, показовості, а трендові штани із золотистими лампасами – пафосу, свіжості і оригінальності. Золотистий пояс виділив талію, а помітне декольте підкреслило сексуальність і чудові форми фігури Тані.

Святковості образу додали чудові прикраси від дизайн-студії «Самоцвіти».

Завершили розкішний образ сяючі туфлі на високих підборах від «Zosia». На будь-якій вечірці Таня, точно, буде помітна представниками протилежної статі.

Команда проекту:
– шопер-стиліст Катя Жураківська,
– візажист Olga Satin,
– стиліст по зачіскам Оксана Яницкая (Oksana Yanitskaya),
– манікюр Альона Холодович,
– нарощення вій – студія FLUFFY LOOK,
– фотограф Юлия Яницкая,
– автор проекту Ольга Барило (Olga Barilo).

Магазини одягу:
«A.Tan by Andre Tan» (2 поверх ТРЦ «Велес»),

«Zosia» ,

магазин взуття «Sandalino» ,

дизайн-студія Самоцвіти – прикраси з каміння.