Доброго дня, Всім! Сьогодні продовжуємо обговорювати, як схуднути за допомогою одягу. Зізнавайтесь, чекали?

Всім хто не читав попередні статті раджу перечитати. За допомогою підказок з попередніх статей, ми досліджували свою фігуру і ви вже знаєте, що будете зменшувати, а що збільшувати.

Коригувати фігуру допоможе принцип ІЛЮЗІЙ ЗОРОВОГО СПРИЙНЯТТЯ. Чули про таке? Це ефект при якому річ або людина за розміром виглядає не такою, якою є насправді за рахунок порівняння. За допомогою цього ефекту ми можемо подати свою фігуру стрункішою.

Мозок людини постійно все порівнює. На цьому й побудований принцип ілюзій зорового сприйняття: щоб щось зменшити нам потрібно розмістити його біля чогось більшого. Розглянемо на прикладі талії. Щоб зробити талію вужчою, нам потрібно змістити лінію розрізу талії нижче і в порівнянні з цією лінією розрізу талія буде виглядати вужчою. (фото 2)

Або коли ви закочуєте в одязі рукава, то на фоні об’єму на рукавах ваші зап’ястя виглядають витонченішими і т.д.
В коментарях до першої статті мене запитали: які штани вибирати при широких стегнах і наявності животика. Тому сьогодні поговоримо про корекцію широких стегон, а про животик поговоримо наступного разу. Використовуємо знову ж принцип ілюзій.

Для фігури з широкими стегнами уникайте звужених донизу, укорочених і розкльошуваних від стегон штанів. Також не підходять штани з надмірною декорацією і малюнками, яскравих кольорів, надто облягаючі і з дуже тонких тканин (типу трикотаж, з великим вмістом еластану, лайкра іт.п.) штани. Найкращий варіант – це обирати штани злегка розкльошені від коліна з щільної тканини і середньої посадки. Вони повинні ниспадати по стегнах.

Щоб візуально звузити стегна потрібно уникати: контрасту кольорів на рівні стегон; візуальних акцентів на рівні стегон (кишені, вишивка, складки, фактурні тканини) ; силуетів, які візуально звужують плечі (бо на фоні вузьких плечей, стегна будуть виглядати ще ширші. Пам’ятайте!

Якщо створити одну кольорову вертикаль, то це візуально витягне Вашу фігуру в тому числі і стегна. Тому жінкам з широкими стегнами варто надавати перевагу сукням і комбінезонам. Кардигани, пальта і жакети повинні закінчуватись нижче стегон (фото 3).